Maszyny i urządzenia czyszczące

Maszyny i urządzenia czyszczące

Sprzątanie nie jest zajęciem atrakcyjnym, nie każdy je lubi, ale wykonuje je z konieczności.
Zwykłe porządki domowe nie są aż tak uciążliwe, gorzej, jeżeli trzeba posprzątać po większym remoncie.

Profesjonalne urządzenia czyszczące

By ułatwić sobie prace porządkowe, wykorzystywane są do tego celu odpowiednie maszyny czyszczące. Firma Numatic International, powstała w 1969 roku, to największy brytyjski producent maszyn czyszczących. Wysokiej klasy urządzenia takie jak: szorowarki, polerki, odkurzacze przemysłowe, wózki serwisowe, ekstraktory, automaty szorująco-zbierające i wiele innych profesjonalnych maszyn, zyskało wielkie uznanie i zaufanie klientów na całym świecie.
Urządzenia czyszczące produkowane są na dwojaki pobór energii: bateryjne i kablowe, mogą więc być stosowane w obiektach w których brak jest dostępu do energii elektrycznej.
O ich wysokiej jakości świadczy użycie do produkcji, materiałów o podwyższonej trwałości, zamontowane precyzyjne dozowniki odmierzające ilość środków czyszczących, estetyka wykonania i dwuletnia gwarancja producenta na każde urządzenie.

Zastosowania maszyn czyszczących

Maszyny czyszczące firmy Numatic International znajdują powszechne zastosowanie w pracach porządkowych dużych hal fabrycznych, biur, hoteli, szkół, i innych obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej, ale niektóre modele są wykorzystywane również w zwykłych gospodarstwach domowych.

Używając maszyn czyszczących, można bardzo skrócić czas potrzebny na uporządkowanie całego obiektu, i wtedy ta nielubiana czynność, wykonana przy użyciu profesjonalnych urządzeń wyda nam się zupełnie znośna i możliwa do wykonania.