Hotel Stańczyk – wysoki standard na wyciągnięcie ręki

Hotel Stańczyk – wysoki standard na wyciągnięcie ręki

Jesteśmy wyjątkowym punktem na turystycznej mapie Krakowa. Nasz hostel może Państwu zaoferować to, czego nie znajdziecie w Śródmieściu tego niezwykłego miasta. Oczywiście mogą Państwo pominąć naszą ofertę, ale wydaje nam się, że jest ona wystarczająco bogata, by zachęcić Państwa do spędzenia kilku niezapomnianych dni w naszym hotelu.

Kim jesteśmy?

Od kilku lat prowadzimy hostel Kraków. Tak długi czas, pozwolił nam dokładnie poznać oczekiwania naszych Klientów. Tak też zaprojektowaliśmy nasz hostel, dostosowując go do najnowszych standardów.

Oczywiście nazwa ta może być myląca. Choć określamy się jako (nie)typowy hostel, to praktyce oferujemy pomieszczenia mieszczące się w standardzie Premium niejednego, okolicznego hotelu.

Już samo nasze położenie jest wyjątkowe. Budynek naszego hostelu Stańczyk znajduje się tuż obok wzgórza wawelskiego. Jeśli więc wybiorą Państwo nas (nie ważne, w jakim celu przyjedziecie Państwo!), zawsze istnieje możliwość zobaczenia niezwykłych zabytków tego interesującego miasta. I to na wyciągnięcie ręki!

Co możemy Państwu zaoferować?

Oferując naszym Klientom nocleg w Krakowie, nie możemy stawiać na standardy. Musimy iść krok naprzód, co pozwoli nam się wyróżnić na tle konkurencji. Nasze atuty to przede wszystkim:

1. Pokoje o wysokim standardzie. Nasza oferta to nie tylko gustownie urządzone pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe, ale też dwa mini apartamenty, które mogą pomieścić nawet 6 osób! Co równie istotne, jeden z nich jest apartamentem dwupoziomowym.

2. Oferujemy również szybki dostęp do bardzo bogatego zaplecza gastronomicznego. Nie dość, że w budynku naszego hostelu mieści się gustowna restauracja, to 150 metrów dalej (a więc bardzo blisko) znajduje się kolejna, nosząca nazwę „Ogniem i Mieczem”.

3. Udostępniamy Państwu szereg udogodnień, wśród których wymienić można strzeżony, płatny parking i dostęp do internetu.

Zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego hostelu. Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo właśnie nas. Przemawiają za nami niskie ceny, wysoki standard pokoi i oczywiście mnóstwo atrakcji dodatkowych.

Do zobaczenia w Krakowie!