Odkurzacz Przemysłowy marki Numatic – przykład funkcjonalnego i wytrzymałego produktu

Odkurzacze dostępne w naszej ofercie podzieliliśmy na kilka grup, które różnią się między sobą zastosowaniem i cechami charakterystycznymi. Jedna z nich – a konkretnie – odkurzacze przemysłowe marki Numatic, zasługuje na szczególną uwagę.

Odkurzacz Przemysłowy Numatic – cechy charakterystyczne

Klasyczny odkurzacz przemysłowy powinien posiadać kilka cech, decydujących o jego przydatności do pracy w trudnych warunkach. produkty marki Numatic, które są dostępne w naszej ofercie, wszystkie te reguły i obostrzenia spełniają, dzięki czemu z powodzeniem można je zaliczyć do czołówki odkurzaczy o charakterze przemysłowym.

1. Niezwykła wytrzymałość – dostępny w naszej ofercie przemysłowy odkurzacz Numatica, charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na oddziaływania zewnętrzne. Dzięki temu z powodzeniem można go wykorzystywać do oczyszczania powierzchni hal i budynków przemysłowych z dużych i ostrych elementów.

2. Ogromna siła ssania – nasz odkurzacz na tle innych, podobnych produktów wyróżnia również… siła ssania. Wskaźnik ja opisujący wynosi w przypadku tego produktu aż 2300 mm, co gwarantuje oczyszczenie powierzchni z nawet największych odpadów.

3. Stabilizacja pracy – profesjonalny odkurzacz przemysłowy powinien gwarantować stabilizację ciągu w każdych warunkach. Nie inaczej jest w przypadku naszego odkurzacza, który zapewnia stabilną pracę na każdym rodzaju nawierzchni, niezależnie od zastosowanego pokrycia.

4. Duży zasięg działania – odkurzacz przemysłowy Numatic charakteryzuje się ogromnym zasięgiem działania. Jego kabel zasilający, nawinięty na specjalny bęben, ma zasięg aż 10 metrów, co znacznie zwielokrotnia odkurzaną powierzchnię. Sam kabel można zresztą dodatkowo zabezpieczyć, za pomocą dostępnych w naszym sklepie akcesoriów!

Jednym słowem, odkurzacz przemysłowy Numatic to gwarancja trwałości, dużej mocy i skuteczności działania. Produkt ten, ze względu na swój stopień zaawansowania, należy do jednych z najpopularniejszych w naszej ofercie.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego produktu, zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

 

Więcej dowiesz się na: https://euro-matic.pl/pl/odkurzacze-przemyslowe